Slide backgroundSlide thumbnail
Slide backgroundSlide thumbnail

fot. Konrad Madeja

Slide backgroundSlide thumbnail

fot. Wojciech Rapka

Slide backgroundSlide thumbnail

 LIST SEKRETARZA STANU MSWiA JAROSŁAWA ZIELIŃSKIEGO DO DRUHEN I DRUHÓW OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH W SPRAWIE DODATKOWYCH ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA DZIAŁALNOŚĆ OSP.

 

 

Podczas uroczystości meldunek o gotowości pododdziałów na ręce wicewojewody małopolskiego Zbigniewa Starca złożył dowódca uroczystości st. kpt. Dominik Głogowski. Podniesiono flagę na maszt oraz odegrano hymn narodowy.

Komendant Powiatowy PSP w Chrzanowie st. kpt. Andrzej Dybał przywitał zgromadzonych gości. W uroczystości wzięli udział m.in. wicewojewoda

...
0
Numer alarmowy
0
Straż pożarna
0
% bezpieczeństwa

Akcje ratownicze

 • 12.07.2019 kolizja dwóch pojazdów na remontowanym odcinku A4

  O godz. 23:52 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na A4 przy zjeździe na DK79. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono zderzenie samochodów osobowych.  Pojazdami podróżowały trzy osoby. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie w pojazdach, nikt z podróżujących nie wymagał udzielenia KPP. Na czas prowadzonych działań ruch na A4 na pasie w stronę Krakowa był zablokowany. W działaniach brały udział 2 zastępy PSP, Policja oraz obsługa VIA A4.

   
 • 28.06.2019r. godz. 08:23 wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na DK 79 w miejscowości Młoszowa

  Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem autobusu oraz  samochodu osobowego w miejscowości Młoszowa na DK 79. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono zderzenie dwóch pojazdów. Pojazdami podróżowały trzy osoby, dwie z nich zostały poszkodowane. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie w pojazdach. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. W działaniach brały udział 3 zastępy PSP, ZRM oraz Policja.

   
 • 26.06.2019 r. - pożar poszycia w lesie w Trzebini

  Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono całkowicie spalony wrak pojazdu Ford Transit znajdujący na drodze leśnej oraz pożar ok. 20 ar poszycia leśnego. W samochodzie nie stwierdzono żadnych osób. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, podali 3 prądy wody na pożar. Na miejsce zdarzenia przybył Leśniczy oraz Policja

  W działaniach brały udział 1 zastęp PSP oraz 1 zastęp OSP.

  Więcej…  
ogrnistakrew
kartaratownicza
mlodybohater
Previous Next
komenda.jpg

Komenda

Informacje ogólne

historia.jpg

Historia

Historia Chrzanowskiej Straży Pożarnej

glaeria2.jpg

Galeria

Zdjęcia oraz filmy

logo-dom-pomyka-i-iskierki.jpg

Programy edukacyjne

Informacje dot. programów edukacyjnych

prewencja.jpg

Prewencja

Sprawy kontrolno - rozpoznawcze

szkolenia.jpg

Szkolenia

Materiały szkoleniowe dla OSP i PSP