Slide backgroundSlide thumbnail
Slide backgroundSlide thumbnail

fot. Konrad Madeja

Slide backgroundSlide thumbnail

fot. Wojciech Rapka

Slide backgroundSlide thumbnail
0
Numer alarmowy
0
Straż pożarna
0
% bezpieczeństwa

Akcje ratownicze

 • 15.05.2020 - wypadek w zakładzie przetwarzającym odpady w Libiążu.

  W dniu 15.05.2020 r. o godzinie 00:10 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie otrzymał zgłoszenie o wypadku pracownika na terenie firmy przetwarzającej odpady w Libiążu.

  Więcej…  
 • 14.05.2020 - zderzenie samochodu ciężarowego oraz dostawczego w Chrzanowie

  W dniu 14.05.2020 r. o godz. 10:11 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o zderzeniu samochodu ciężarowego oraz dostawczego na ulicy Balińskiej w Chrzanowie.

  Więcej…  
 • 06.05.2020 - wypadek drogowy

  W dniu 06.05.2020 roku około godziny 15 otrzymano zgłoszenie o wypadku drogowym na autostradzie A4 w miejscowości Grojec. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania zastano samochód osobowy na 382,8 km A4 po uderzeniu w bariery energochłonne. Wrak usytuowany był na kołach, na pasie w kierunku miasta Katowice, przodem skierowany przeciwnie do kierunku jazdy, całym obrysem na pasie zieleni. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który w wyniku zdarzenia nie odniósł obrażeń. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie pojazd poprzez odcięcie energii elektrycznej (tj. rozłącznie akumulatora) oraz odcięli dopływ gazu do instalacji LPG poprzez zakręcenie zaworu głównego zbiornika ciśnieniowego. Mężczyzna odmówił udzielenia KPP przez ratowników PSP i OSP, a także PRM. Nie stwierzono wycieków płynów eksploatacyjnych. Na czas prowadzonych działań ruch na A4 odbywał się normalnie w obydwu kierunkach.

   
ogrnistakrew
kartaratownicza
mlodybohater
Previous Next
komenda.jpg

Komenda

Informacje ogólne

historia.jpg

Historia

Historia Chrzanowskiej Straży Pożarnej

glaeria2.jpg

Galeria

Zdjęcia oraz filmy

logo-dom-pomyka-i-iskierki.jpg

Programy edukacyjne

Informacje dot. programów edukacyjnych

prewencja.jpg

Prewencja

Sprawy kontrolno - rozpoznawcze

szkolenia.jpg

Szkolenia

Materiały szkoleniowe dla OSP i PSP