Slide backgroundSlide thumbnail
Slide backgroundSlide thumbnail

fot. Konrad Madeja

Slide backgroundSlide thumbnail

fot. Wojciech Rapka

Slide backgroundSlide thumbnail

Dnia 4 maja 2019 r. w Kościele Parafialnym Świętego Mikołaja w Chrzanowie odbyła się tradycyjna, uroczysta Msza Święta w intencji strażaków, pracowników, emerytów Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie, druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Chrzanowie oraz członków ich rodzin. 

Dnia 2 maja 2019 r. w dniu Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej dokonano uroczystego podniesienia flagi państwowej przed obiektami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.

0
Numer alarmowy
0
Straż pożarna
0
% bezpieczeństwa

Akcje ratownicze

 • 03.05.2019 r. - wypadek na A4

  3.05.2019 r. o godz. 12.05 Dyżurny Stanowiska Kierownia Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o wypadku z udziałem 2 samochodów osobowych na wysokosci 381 km autostrady A4 w kierunku Katowic. Na miejsce zadysponowano 2 zastepy PSP i 1 zastęp OSP. Samochodami podróżowało łącznie 7 osób w tym 1 dziecko. Poszkodowane zostały 2 osoby dorosłe. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli zasilanie w pojazdach. Na miejscu obecne były Zespoły Ratownictwa Medycznego. Na czas prowadzonych działań ruch na autostradzie A4 został zablokowany.

  Więcej…  
 • 30.04.2019 r. - zderzenie samochodu osobowego i ciągnika siodłowego z naczepą

  30.04.2019 r. o godz. 9:52 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Chrzanowie odebrał zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z ciągnikiem siodłowym z naczepą na skrzyzowaniu DW 780 z ul. Borowcową w miejscowości Zagórze. Pojazdami podróżowały 2 osoby, którym udzielił pomocy Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczeli miejsce zdarzenia oraz odłączyli zasilanie w pojazdach. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał sie wahadłowo.

   
 • 30.04.2019 Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Chrzanowie.

  30.04.2019 r. o godz. 09:04 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Chrzanowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Piaskowej i Henryka Sienkiewicza w Chrzanowie. Pojazdami łącznie podróżowały 2 osóby z których jedna  trafiła do szpitala. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili pomocy osobie poszkodowanej, a następnie przekazali ją przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. W działaniach brały udział 3 zastępy PSP. W czasie prowadzenia działań ruch odbywał się wahadłowo.

   
   
ogrnistakrew
kartaratownicza
mlodybohater
Previous Next
komenda.jpg

Komenda

Informacje ogólne

historia.jpg

Historia

Historia Chrzanowskiej Straży Pożarnej

glaeria2.jpg

Galeria

Zdjęcia oraz filmy

logo-dom-pomyka-i-iskierki.jpg

Programy edukacyjne

Informacje dot. programów edukacyjnych

prewencja.jpg

Prewencja

Sprawy kontrolno - rozpoznawcze

szkolenia.jpg

Szkolenia

Materiały szkoleniowe dla OSP i PSP